Bij alle uitvoeringen zit standaard één tweepersoonsmatras.
Prima slaapcomfort
Op deze box geniet je van een goede nachtrust dankzij prima ondersteuning van het comfort van twee losse boxen voorzien van bonellveren. Hier bovenop ligt de 18 cm dikke Easy Pocket 300 matras. Met een kern van 280 pocketveren per m2 bieden ze jou nog meer ondersteuning. Iedere pocketveer is individueel verpakt en beweegt onafhankelijk en hierdoor vormt het matras zich gemakkelijk naar de contouren van je lichaam. Het matras is geschikt voor personen met een gewicht tot 120 kilogram en biedt een medium stevige hardheid.
Niets voor niets beoordeelde de Consumentenbond dit matras eerder als Beste Koop. Dankzij de goede ventilatie sta je elke morgen uitgeslapen en fris op.
Voordelen op een rijtje
* Complete set met hoofdbord, boxen en matrassen
* Perfecte ondersteuning en fris slaapklimaat
* Zeer goede ventilatie
Hoe onderhoud je boxspring Cisano?
We adviseren je om de boxspring regelmatig uit te zuigen met een stofzuiger met een speciaal meubelmondstuk.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1222816 |
| Merk | Maxi |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 51 cm |
| Instaphoogte | Lage instap |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 140 x 205 cm |
| Hoogte hoofdbord | 106 cm |
| Breedte hoofdbord | 140 cm |
| Diepte Hoofdbord | 5 cm |
| Poothoogte | 16 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | taupe |
| Stofgroep | Malmö |
| Uitvoering | Vlak |
| Materiaal | polyester |
| Opbouw matraskern | bonellveer |
| Afdeklaag dikte | 1,5 |
| Aantal slagen per veer | 4 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 137 |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | Easy Pocket 300 |
| Type matraskern | pocketvering |
| Type comfortlaag | HR-koudschuim |
| Aantal veren per m2 matrassen | 280 |
| Aantal slagen veer matrassen | 5 |
| Comfortzones | 1 |
| Hardheid Matrassen | medium |
Poten
| Modelnaam poten | Cisano |
| Materiaal poten | kunststof |
| Kleur poten | black |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.