Meer over deze molton
Deze molton is gemaakt van 100% katoen. Dit materiaal staat erom bekend dat het uitstekend vocht opneemt en goed ventileert. De molton is daarnaast voorzien van extra elastieken rondom de hoeken om zo altijd de perfecte pasvorm te garanderen.
Deze molton blinkt uit in
- Vertrouwde kwaliteit, verlaagde prijs
- Altijd een perfecte pasvorm
- Uitstekende vochtopname en ventilatie
- Geschikt voor topmatrassen met een dikte tot 10 cm
Verzorging & Garantie
Je nieuwe molton wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de molton, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 482556 |
| Merk | Beter Bed Select |
Afmetingen
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Geschikt voor maten | 160 x 200 cm |
| Voor matrasdikte | tot 10 cm |
| Breedte matras | 160 cm |
| Lengte matras | 200 cm |
Kenmerken
| Geschikt voor | Topper |
Materiaal
| Materiaal | katoen |
Onderhoud
| Overige | Rondom voorzien van elastiek |
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.