Meer over dit dekbedovertrek
Dit dekbedovertrek is vervaardigd uit 100% katoensatijn met een weefdichtheid van 200 TC. Dit betekent dat er gebruik is gemaakt van fijne, luxe garens, wat zorgt voor een chique glans en een glad, comfortabel gevoel. Dankzij de satijnbinding voelt het overtrek extra zacht aan op de huid. Het dekbedovertrek heeft aan beide zijden een dubbele instopstrook over de gehele breedte en een totale lengte van 240 cm, waardoor het geschikt is voor dekbedden van 200, 210 en 220 cm. De set wordt compleet geleverd met één bijpassende kussensloop van 60×70 cm.
Dit dekbedovertrek blinkt uit in
• Zachte en luxe uitstraling door 100% katoensatijn
• Chique glans dankzij satijnbinding en 200 TC
• Tijdloze effen kleur voor iedere slaapkamer
• Dubbele instopstrook over de gehele breedte
• Inclusief bijpassende kussensloop
Verzorging & Garantie
Je nieuwe dekbedovertrek wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het dekbedovertrek, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1242778 |
| Merk | Ambiante |
Afmetingen
| Aantal slopen en afmeting | 1 sloop 60×70 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 140 x 200/220 cm |
Kenmerken
| Weeftechniek | satijnbinding |
| Kleur | off-white |
| Stijl | sfeervol |
| Trend | landelijk |
| Dessin | effen |
| Type instopstrook | instopstrook over gehele breedte |
Materiaal
| Materiaal | katoen satijn |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C op kreukherstellend programma |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
| Strijkinstructies | strijken op lage temperatuur zonder stoom |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.