Deze boxspring wordt compleet geleverd met hoofdbord, pocketvering boxen, twee losse eenpersoons mee gestoffeerde pocketvering Poly matrassen en het Vildar HR topmatras.
Hoe ligt deze boxspring?
Het slaapcomfort van deze boxspring gaat voor jou het verschil maken. Voor zowel je nacht als dag. De pocketveren in de boxen én de matrassen bieden samen dubbele ondersteuning waardoor je heerlijk ligt. Het HR topmatras zorgt voor nog een éxtra laag slaapcomfort.
Goede ondersteuning, uitstekende ventilatie
De pocketveren in de boxen en in de matrassen vangen afzonderlijk van elkaar druk op en zorgen zo voor een goede ondersteuning voor je lichaam én bieden uitstekende ventilatie. De 7 comfortzones in de boxen én matrassen passen zich aan je hoofd, nek, schouders, heupen en taille aan, zodat jij in je beste lighouding ligt. Een open structuur aan de onderkant van de boxen zorgt voor extra ventilatie.
De polyether afdeklaag van het matras is antiallergisch en houdt warmte sneller vast. Perfect wanneer je het snel koud hebt in bed. De laatste comfortlaag, het HR topmatras met koudschuim kern biedt naast veerkrachtige en stevige ondersteuning ook goede ventilatie, voorkomt kuilvorming en heeft een lange levensduur.
Deze boxspring is in precies deze online samenstelling verkrijgbaar in verschillende kleuren. Heeft een andere combinatie van het slaapsysteem, matras, hoofdbord, stofsoort(en) en pootjes jouw voorkeur? In onze winkel heb je de mogelijkheid om samen met de slaapadviseur jouw eigen, gewenste Kårlsson combinatie te maken.
Alle voordelen op een rijtje
- Complete boxspringset met hoofdbord, boxen, matras(sen) en topmatras
- Eindeloos actueel dankzij minimalistisch design
- Stof met melange-effect verkrijgbaar in diverse kleuren
- Goede ondersteuning en uitstekende ventilatie
Kårlsson
Met Kårlsson kies je voor meer dan een boxspring alleen. Met Kårlsson kies je voor vooruitgang. Van je nacht, je dag en daardoor jezelf. Dankzij de juiste balans tussen jouw dagelijks bestaan en alles wat je daarvoor nodig hebt. Of dat nou rust, een duurzame omgeving of extra comfort is. Met Kårlsson is het tijd voor jouw moment, op jouw manier. Dat zie je terug in een collectie die zich blijft innoveren. Met luxe producten als bedden, boxsprings, matrassen en beddengoed die het verschil maken.
Verzorging
Neem de boxspring af en toe af met een (vochtige) doek zodat deze schoon en stofvrij blijft. De boxspring moet je af en toe zuigen met een stofzuiger voorzien van een speciaal meubelmondstuk. We adviseren je om je matras 1x per maand te draaien van hoofd- naar voeteneind. Zo profiteer je zo lang mogelijk van de ondersteuning omdat je niet elke nacht dezelfde delen belast en de druk goed verdeelt.
Tip: behandel je nieuwe boxspring met Protexx Textile Protector zodat deze als geen ander beschermd is tegen vlekken en in topconditie blijft. Ook je gestoffeerde hocker of nachtkast kun je mee behandelen.
Levering & garantie
Natuurlijk zit er ook garantie op je nieuwe boxspring. Je vindt alle informatie over deze garantie en de levering bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1186262 |
| Merk | Karlsson |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 64,5 cm |
| Instaphoogte | Normale instap |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 150 x 216 cm |
| Hoogte hoofdbord | 112 cm |
| Breedte hoofdbord | 150 cm |
| Diepte Hoofdbord | 16 cm |
| Poothoogte | 10 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | anthracite |
| Stofgroep | Etna |
| Uitvoering | Vlak |
| Materiaal | recyclebaar polyester |
| Opbouw matraskern | pocketveer |
| Afdeklaag dikte | 1.5 |
| Aantal slagen per veer | 5,5 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 266 |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | Vildar Poly |
| Type matraskern | pocketvering |
| Type comfortlaag | polyether SG25, 2.5 cm |
| Aantal veren per m2 matrassen | 281 |
| Aantal slagen veer matrassen | 6.5 |
| Comfortzones | 7 |
| Hardheid Matrassen | medium |
Topper
| Modelnaam topper | Vildar HR |
| Kern topper | HR-koudschuim |
| Materiaal tijk topper | polyester |
| Tijk topper afritsbaar | Ja |
Poten
| Modelnaam poten | Square |
| Materiaal poten | hout |
| Kleur poten | zwart |
Goed om te weten
| Garantie | 4 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.