Deze box wordt geleverd exclusief matras.
Slaapcomfort
Op deze box geniet je van een goede nachtrust dankzij prima ondersteuning van het comfort van twee losse boxen voorzien van soepel verende latten. Deze box wordt geleverd exclusief matras(sen). Hierdoor kun je zelf een matras uitkiezen die perfect past bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies.
Wil je liever de box als complete set inclusief matras en topmatras? Dat kan! Ga naar ons assortiment en bekijk de vele mogelijkheden van box Ambra!
Voordelen op een rijtje
â–ª Luxe uitstraling
â–ª Goede ondersteuning
â–ª Verkrijgbaar in verschillende kleuren en afmetingen
Onderhoud
Houd de box schoon en stofvrij door het stoffen frame en het hoofdbord af en toe uit te zuigen met een stofzuiger voorzien van een speciaal meubelmondstuk.
Levering
Natuurlijk zit er ook garantie op je nieuwe boxspring. Je vindt alle informatie over deze garantie en de levering bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1222823 |
| Merk | Maxi |
| Maatvoering | Twijfelaar |
| Gewichtsklasse | tot 100 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte | Lage instap |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 120 x 205 cm |
| Hoogte hoofdbord | 102 cm |
| Breedte hoofdbord | 120 cm |
| Diepte Hoofdbord | 5 cm |
| Poothoogte | 12 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | dark grey |
| Stofgroep | Malmö |
| Uitvoering | Vlak |
| Materiaal | polyester |
| Opbouw matraskern | verende latten |
| Afdeklaag dikte | 2 |
Matras(sen)
| Comfortzones | 1 |
Poten
| Modelnaam poten | Ambra |
| Materiaal poten | kunststof |
| Kleur poten | black |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.