Dit Emma Original matras is ook verkrijgbaar als het Emma Original Adapt matras. Hiermee geniet je van hetzelfde comfort, maar kun je de stevigheid van het matras nog zelf aanpassen.
Hoe ligt het matras?
Geniet van eindeloos comfort met de vernieuwde verenkeren die zorgt voor goede ventilatie en optimale drukverdeling. De edge-to-edge pocketveren geven over het complete liggedeelte hetzelfde comfort, waar dit normaal aan de zijkanten stopt.
Op dit matras vind je altijd jouw perfecte houding zonder hobbels en kuilen, doordat je vrij kunt bewegen en draaien dankzij de ondersteunende laag van HRX SupremeTM.
De Halo Memory FoamTM traagschuimlaag past zich nog eens extra aan de contouren van je lichaam aan, waardoor het vinden van jouw favoriete slaaphouding helemaal moeiteloos zal gaan. Point Elastic Airgocell® technologie houdt je ook nog eens koel doordat dit overtollige lichaamswarmte snel afvoert.
Meer over de matrashoes
De zijdezachte Emma UltraDry-hoes die ademt, waardoor deze voorkomt dat zweet of overtollige warmte je slaap verstoren. Haal de hoes gemakkelijk van het matras af en was deze zelf in de wasmachine, wel zo hygiënisch.
Dit matras is een uitblinker in:
- Perfect aanpassingsvermogen, drukverdeling en ondersteuning
- Fris slaapklimaat doordat warmte snel afgevoerd wordt
- Geschikt voor alle slaaphoudingen
- Uitstekende kwaliteit voor 10 jaar perfecte slaap
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1227004 |
| Merk | Emma |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
Afmeting & gewicht
| Dikte | 25 cm |
| Gewichtsklasse | tot 130 kg |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
Comfort
| Hardheid | medium |
| Aantal slagen per veer | 4,5 |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
Kern matras
| Type matraskern | Pocketvering |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Opbouw matraskern | Basis: Edge-to-edge Infinity pocketveren, Comfortlaag 1: Point Elastic Airgocell®, Comfortlaag 2: Halo Memory Foam™, Comfortlaag 3: HRX Supreme™ schuim |
| Materiaal tijk | Bovenstof: 80% polyester, 19% polyethylene, 1% elastaan, Zijstof: 100% polyester, Onderstof: 87% polyester, 13% polypropyleen. |
| Afdeklaag dikte | 4,5 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 462 |
Tijk (matrashoes)
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Nee |
Advies bedbodem
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem, schotelbodem, spiraalbodem |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
Goed om te weten
| Proefslapen | 100 dagen |
| Garantie | 10 jaar garantie volgens Emma voorwaarden |
| Wasinstructies | bovenzijde tijk wasbaar tot 40°C |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.