De lieve en aandoenlijke uitstraling van meubel is ook terug te vinden in de rest van de Vipack Amori Kinderkamer serie. Dus kijk ook gerust eens naar de andere Amori meubelen.
Dit bureau blinkt uit in
- Stevig bureau
- Lieve en aandoenlijke uitstraling
- Te combineren met andere Amori meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bureau wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bureau, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 618674 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 130 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Diepte | 60 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 2 laden |
| Kleur | wit |
Materiaal
| Materiaal | MDF |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.