Deze commode blinkt uit in
- Speelse retro look
- Kwalitatieve commode van grenenhout en MDF
- Te combineren met andere Billy meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe commode wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het commode, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1117961 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 89 cm |
| Diepte | 57 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 3 laden |
| Kleur | wit |
| Aantal lades | 3 |
Materiaal
| Materiaal | MDF/grenen |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.