De lades onder het bed bieden ruimte aan bijvoorbeeld kleding, beddengoed of speelgoed. Met zijn stoere combinatie van wit met betonlook past Miapiace ook perfect in de kinder-, tiener- of logeerkamer.
Bed Mipiace wordt geleverd zonder bedbodems en matrassen.
Dit opbergbed blinkt uit in:
- Ruimtebesparend met extra opbergruimte: ideaal voor kinder-, tiener- en logeerkamer
- Tijdloos design met industriƫle touch
- Duurzamere keuze: gemaakt van gerecycled materiaal
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen). Ideaal als jouw huidige bedbodem en matras nog even meegaan. Of kies voor een nieuwe bedbodem en een nieuw matras die perfect passen bij jouw wensen en behoeften in slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapexperts in de winkel voor een bijpassend advies of kijk bij het kopje āPerfecte slaapcombinatiesā.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed met opbergruimte wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, vind je terug bij het kopje āGoed om te wetenā. In een opgeruimde en frisse slaapkamer slaap je nóg beter, dus bekijk ook eens ons advies voor het onderhoud van je matras en beddengoed.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1199136 |
| Merk | B Bright |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Kleurgroep | Grijs |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 41.5 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 96,5 x 206 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte hoofdbord | 87 cm |
| Hoogte | 87 cm |
Kenmerken
| Kleur | concrete/white |
| Materiaal | gerecycled melamine |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Modelnaam hoofdbord | Mipiace |
Goed om te weten
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidsdefinitie | Gerecycled materiaal |





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.