Op zoek naar een boxspring die niet alleen heerlijk ligt, maar ook een stijlvolle eyecatcher in je slaapkamer is? B Bright Boxspring Crystal combineert luxe comfort met een eigentijds design. Het gestoffeerde hoofdbord Crystal straalt elegantie uit met strakke lijnen voor een modern design en een verfijnde hotel-chique uitstraling. Bovendien krijgt je bed nog meer body dankzij het bijpassende voetbord. Met de zachte stof voelen het hoofd- en voetenbord beiden onweerstaanbaar comfortabel aan. De stof Wind met fluweelachtige textuur is zelfs huisdierproof. De slanke Wing potenset black geeft Crystal een modern, zwevend effect en maakt de look helemaal af.
Deze B Bright Boxspring Crystal wordt compleet geleverd met een niet verstelbare pocketveer boxspring, gestoffeerde pocketmatras(sen) en een veerkrachtige HR topper. Perfect voor een slaapervaring die sprankelt van comfort.
De boxsprings tot en met 140 cm breed worden geleverd met één matras, de maten breder dan 140 cm worden geleverd met twee matrassen.
Hoe ligt deze boxspring?
Crystal biedt je persoonlijke ondersteuning op topniveau. De individueel verpakte pocketveren in de box zorgen voor optimale gewichtsverdeling en een fris slaapklimaat dankzij uitstekende luchtcirculatie. De 7 comfortzones ondersteunen elk deel van je lichaam – van nek en schouders tot heupen en taille – en helpen je wervelkolom in een natuurlijke positie te houden. Zo word je uitgerust wakker, zonder rug- of nekklachten.
Het 20 cm hoge gestoffeerde pocketveermatras met een afdeklaag van comfortschuim biedt een perfecte balans tussen zachtheid en ondersteuning, terwijl de bovenste laag zorgt voor een antiallergisch slaapklimaat. Het matras combineert twee hardheden ineen en is daardoor aan beide zijden beslaapbaar. Bij de ene zijde kies je voor een medium mate van ondersteuning, terwijl de andere zijde stevige ondersteuning biedt. Daarbovenop zorgt de HR topper met koudschuimkern voor extra veerkracht, uitstekende ventilatie en een fris gevoel. Extra praktisch: de afritsbare hoes kan in de wasmachine en beide zijden zijn beslaapbaar, waardoor je topper extra lang meegaat.
Waarom jij voor Crystal kiest
• Complete boxspringset met hoofdbord, boxen, pocketveermatras(sen) en topper
• Elegant en eigentijds hoofdbord met luxe uitstraling
• Wind-stof (huisdierproof, fluweelachtig)
• Veerkrachtige ondersteuning, perfecte ventilatie en ergonomisch comfort
• Slanke Wing potenset (18 cm) black voor een moderne, zwevende look
• Geschikt voor alle lichaamstypes en slaaphoudingen
Jouw Crystal, jouw stijl
Online kun je kiezen uit verschillende kleuren. Liever nog meer personaliseren? In onze winkels en met de online boxspring configurator Mix & Match je eindeloos met hoofdborden, stoffen, slaapsystemen, matrassen en poten. Zo stel je jouw ideale bed supereenvoudig zelf samen.
Maak je slaapkamer compleet
Breid jouw B Bright Crystal uit met een bijpassende nachtkast in dezelfde of juist een contrasterende kleur. Handig voor je boek, bril of glas water én fijn om naar te kijken.
B Bright Bed & Boxspring collectie
Met de Mix & Match bed- en boxspringcollectie creëer je een bed dat past bij jouw lichaam, slaapkamer en vooral: bij jou. Kies uit (opberg)boxsprings, (opberg)bedden en (top)matrassen. Ontworpen met aandacht voor jou én de wereld om je heen. Van on trend designs, stoffen en kleuren tot optimaal comfort voor iedereen: aan alles is gedacht. Combineer eindeloos tot het perfect voelt.
Welke B Bright combinatie is jouw ideale bed?
Mix, match en slaap lekker!
Verzorging & Garantie
Je nieuwe B Bright boxspring wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie, vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’
Tip
Behandel je nieuwe B Bright Crystal boxspring met Protexx Textile Protector om deze als geen ander te beschermen tegen vlekken en in topconditie te houden. Ook je gestoffeerde nachtkast kun je meebehandelen.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1231764 |
| Merk | B Bright |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 71 cm |
| Instaphoogte | Hoge instap |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 150 x 220 cm |
| Hoogte hoofdbord | 123 cm |
| Breedte hoofdbord | 150 cm |
| Diepte Hoofdbord | 10 cm |
| Poothoogte | 18 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | mocha mousse |
| Stofgroep | Wind |
| Uitvoering | Vlak |
| Overige | 2-persoons boxspring met 2-persoons matras, vanaf breedtemaat 160 cm twee 1-persoons matrassen. Topmatras is 2-persoons |
| Materiaal | polyester |
| Opbouw matraskern | pocketveer |
| Afdeklaag dikte | polyether, 2,5 cm |
| Aantal slagen per veer | 5,5 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 256 |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | B bright |
| Type matraskern | pocketvering |
| Aantal veren per m2 matrassen | 256 |
| Aantal slagen veer matrassen | 5,5 |
| Comfortzones | 7 |
| Hardheid Matrassen | medium |
Topper
| Modelnaam topper | Gold |
| Kern topper | HR-koudschuim |
Poten
| Modelnaam poten | Wing |
| Materiaal poten | metaal |
| Kleur poten | zwart |
Goed om te weten
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.