Dankzij de effen achterzijde wissel je eenvoudig tussen een rustige basis of een meer eigentijdse uitstraling. Zo creƫer je een sfeervolle, serene omgeving waarin je heerlijk tot rust komt.
Meer over dit dekbedovertrek
Dit overtrek is gemaakt van 100% katoen waardoor dit dekbedovertrek ideaal is als je het snel warm hebt in bed. Deze stof ademt zeer goed en heeft vochtabsorberende eigenschappen. Tevens heeft dit dekbedovertrek een instopstrook over de gehele breedte.
Door katoenproducten te kiezen van dit product steun je de missie van Better Cotton. Dit product is ingekocht via een mass balance systeem en bevat daardoor mogelijk geen Better Cotton.
Dit dekbedovertrek blinkt uit in
- Japandi-stijl: minimalistisch en rustgevend
- Effen achterzijde voor stylingvariatie
- 100% katoen
- Ademend en vochtabsorberend
Verzorging & Garantie
Je nieuwe dekbedovertrek wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle aanvullende onderhoudsinstructies en garantievoorwaarden vind je bij de kopjes āOnderhoudā en āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1242888 |
| Merk | Beddinghouse |
Afmetingen
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 140 x 200/220 cm |
Kenmerken
| Weeftechniek | platbinding |
| Kleur | naturel |
| Type instopstrook | instopstrook over gehele breedte |
Materiaal
| Materiaal | katoen |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Strijkinstructies | normaal strijken 150°C |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.