- Vrolijk dessin met bosdieren en kleurrijke details
- 100% katoen: zacht, ademend en natuurlijk
- Hypoallergeen en geschikt voor gevoelige huidjes
- Onderhoudsvriendelijk: wasbaar en snel droog
- Comfortabel voor elk seizoen
Verzorging & GarantieJe nieuwe kinderdekbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én fris houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het product, vind je terug bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1231925 |
| Merk | HappyBed |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 100 cm of kleiner cm |
Kenmerken
| Seizoen | alle seizoenen |
| Warmteklasse | klasse 2 (warm) |
| Vulgewicht | 1120 |
| Weeftechniek | platbinding |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Overige | Exclusief kussensloop |
Materiaal
| Type dekbed | Katoen |
| Materiaal vulling | Katoen |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
Goed om te weten
| Garantie | 1 jaar garantie |
| Overige | Exclusief kussensloop |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.