Gun jezelf iedere nacht een moment van rust en harmonie met Boxspring Mesa met gestoffeerd matras en topmatras. De subtiel asymmetrische vormen en licht naar binnen gebogen uiteinden, geven het hoofdbord een elegante, eigentijdse uitstraling. Een design dat rust brengt door zijn zachtheid en verfijning en tegelijkertijd karakter toevoegt aan iedere slaapkamer.
De zwarte, doordacht vormgegeven potenset Wing Black accentueert de boxspring vanuit elke hoek. De boxspring en het matras zijn uitgevoerd in de premium stof Shetland, een goed ventilerende stof met een zachte en warme touch door een mix van wol en polyamide.
De slanke en gestroomlijnde boxspring wordt compleet geleverd met hoofdbord, boxen met pocketvering, meegestoffeerde pocketvering matrassen en het Vildar HR topmatras.
Bij de breedtemaat 140 cm zit standaard één tweepersoonsmatras en vanaf de breedtemaat 160 cm ontvang je twee losse eenpersoonsmatrassen.
Hoe ligt deze boxspring?
Ervaar ultiem comfort en gemak dankzij het gebruik van doordachte technieken en premium materialen. ‘s Nachts én overdag.
Ongeëvenaarde ondersteuning, uitstekende ventilatie
De pocketveren in de boxen en in de matrassen vangen afzonderlijk van elkaar druk op, waardoor ze zich individueel aanpassen aan jouw lichaamsgewicht en slaaphouding. Zo zorgen ze voor ongeëvenaarde ondersteuning aan je lichaam én bieden, dankzij een constante luchtstroom, uitstekende ventilatie. Edge-to-edge pocketveren in de boxen zorgen voor veerkrachtige ondersteuning. De 7 comfortzones in de boxen én matrassen passen zich aan je hoofd, nek, schouders, heupen en taille aan, zodat jij in je beste lighouding ligt en pijnklachten voorkomen worden. Een open structuur aan de onderkant van de boxen zorgt voor extra ventilatie.
Dankzij de hoogwaardige materialen en duurzame afwerking van zowel de boxen als de matrassen geniet je jarenlang van hetzelfde comfort. De antisliplagen houden het matras netjes op zijn plaats zodat deze niet gaat schuiven en jij geniet van ongestoord slaapcomfort.
De laatste comfortlaag, het HR topmatras met koudschuim kern biedt naast veerkrachtig en stevig ligcomfort ook perfecte ventilatie, voorkomt kuilvorming en heeft een lange levensduur.
Deze boxspring is in precies deze online samenstelling verkrijgbaar in verschillende kleuren. Heeft een andere combinatie van het slaapsysteem, matras, hoofdbord, stofsoort(en) en poten jouw voorkeur? In onze winkel heb je de mogelijkheid om samen met de slaapexpert jouw eigen, gewenste KÃ¥rlsson combinatie samen te stellen.
Rust, comfort en kwaliteit samengevat:
- Complete boxspringset met hoofdbord, boxen, gestoffeerde matras(sen) en topmatras
- Subtiele asymmetrische en licht gebogen lijnen voor een elegante, eigentijdse uitstraling
- Persoonlijke ondersteuning door individueel verpakte pocketveren
- Volledige ondersteuning dankzij edge-to-edge technologie
- Uitstekende ventilatie voor een droog en fris slaapklimaat
- Antisliplaag voorkomt verschuiven van het matras
KÃ¥rlsson. Embrace serenity.
Met de KÃ¥rlsson bed- en boxspringcollectie kies je voor rust in een wereld die nooit stil lijkt te staan. Elk ontwerp ademt ingetogen eenvoud en tijdloze schoonheid, met een subtiele balans tussen klassieke vormen en moderne verfijning. Gebaseerd op Scandinavisch design.
De zachte, afgeronde contouren en natuurlijke materialen brengen sereniteit in je slaapkamer, terwijl doordachte techniek zorgt voor ultiem comfort en gemak.
Deze collectie is met zorg ontwikkeld om jarenlang mee te gaan. Bewust gekozen, eerlijk geproduceerd in Europa. Gemaakt voor wie waarde hecht aan kwaliteit, duurzaamheid en een slaapkamerinterieur dat tijdloos mooi blijft.
Goed onderhoud voor jarenlang plezier
Neem de boxspring af en toe af met een (vochtige) doek, zodat deze schoon en stofvrij blijft en stofzuig de boxspring af en toe uit met een stofzuiger voorzien van een speciaal meubelmondstuk. We adviseren je om je matras 1x per maand te keren van hoofd- naar voeteneind. Zo profiteer je zo lang mogelijk van de ondersteuning, omdat je niet elke nacht dezelfde delen belast en de druk goed verdeelt.
Tip: behandel je nieuwe boxspring met Protexx Textile Protector zodat deze als geen ander beschermd is tegen vlekken en in topconditie blijft. Ook je gestoffeerde hocker of nachtkastje kun je meebehandelen.
Levering & garantie
Met Kårlsson kun je rekenen op gegarandeerde en constante kwaliteit, jarenlang comfort en een design dat tijdloos mooi blijft. Je vindt alle informatie over garantie en levering bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243264 |
| Merk | Karlsson |
| Maatvoering | Tweepersoons |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 73.5 cm |
| Instaphoogte | Hoge instap |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 186 x 218 cm |
| Hoogte hoofdbord | 134 cm |
| Breedte hoofdbord | 186 cm |
| Diepte Hoofdbord | 8 cm |
| Poothoogte | 18 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | grey |
| Stofgroep | Shetland |
| Type bekleding | stof |
| Uitvoering | Vlak |
| Opbouw matraskern | pocketveer |
| Aantal slagen per veer | 5 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 240 |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | Vildar HR |
| Type matraskern | pocketvering |
| Aantal veren per m2 matrassen | 280 |
| Aantal slagen veer matrassen | 6,5 |
| Comfortzones | 7 |
| Hardheid Matrassen | medium |
Topper
| Modelnaam topper | Vildar HR |
| Kern topper | HR-koudschuim |
| Materiaal tijk topper | polyester |
| Tijk topper afritsbaar | Ja |
Poten
| Modelnaam poten | Wing |
| Materiaal poten | metaal |
| Kleur poten | black |
Goed om te weten
| Garantie | 4 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.