Meer over de boekenkast
Het compacte kastje is voorzien van één legplank en biedt voldoende ruimte voor het opbergen van boeken, schoolspullen en speelgoed, of voor het uitstallen van persoonlijke items. Dankzij het tijdloze design past de boekenkast moeiteloos in elke kinderkamer.
Deze boekenkast blinkt uit in:
- Open boekenkast in eiken uitvoering
- Voorzien van 1 legplank voor extra opbergruimte
- Te combineren met de (half)hoogslaper uit de SAM-collectie
Verzorging & Garantie
Je nieuwe boekenkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de boekenkast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1242975 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 67.7 cm |
| Lengte | 43 cm |
| Hoogte | 61.5 cm |
| Diepte | 43 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | open |
| Kleur | eik |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.