Bed Kiddy wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Deze set blinkt uit in
- Rustige maar uitstraling
- Kwalitatieve meubelen van grenenhout en MDF
- Te combineren met andere Kiddy meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkamermeubelen wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de meubelen, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1199191 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 35 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 95 x 205,5 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 72 cm |
| Hoogte | 72 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | mintgroen |
| Materiaal | grenen/MDF |
| Materiaal poten | grenen |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.