Hoe ligt het matras?
Het matras heeft een gezoneerde en geprofileerde schuimlaag als basis. Hierdoor ervaar je ondersteuning precies op de plekken waar je ondersteuning wilt hebben. Het matras zorgt voor een goede veerkrachtigheid en een comfortabele tegendruk waardoor je lichaam helemaal ontspant en tot rust komt. De unieke traagschuim toplaag vermindert de druk op de heup en schouder en voert warmte en vocht nóg beter af. Daarnaast is de toplaag voorzien van een Aqua- en Copper Coating. Deze coating zorgt voor een extra verkoelend effect. De toplaag zorgt ook voor een iets steviger ligcomfort. Als je liever van een iets zachter ligcomfort geniet, dan is het Traagschuim matras Cool Motion 1 precies wat je zoekt.
Meer over de tijk (matrashoes)
De Dual action tijk bestaat voor 100% uit polyester. De tijk bevat tevens de gepatenteerde HeiQ Cool- en HeiQ Allergen TM-technologie. Naast dat deze technologie zorgt voor een optimale bescherming tegen huisstofmijt, zorgt de technologie ook voor een directe en blijvende temperatuurregulatie. De onderzijde van de tijk is gemaakt van een antislip materiaal dat voorkomt dat het matras wegglijdt en op iedere ondergrond goed blijft liggen.
Dit matras is een uitblinker in
- Zeer zachte afdeklaag
- Gezoneerde en geprofileerde schuimlaag
- Anti-allergene & verkoelende coating
Verzorging & Garantie
Je nieuwe matras wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het matras, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1226251 |
| Merk | M line |
Afmeting & gewicht
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Dikte | 19 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
Comfort
| Comfortzones | 7 zones |
| Hardheid | stevig |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | hoog |
| Warmteregulatie | Voert gemiddeld warmte af |
Kern matras
| Type matraskern | Schuim |
| Type comfortlaag | traagschuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
Tijk (matrashoes)
| Materiaal tijk | 100% polyester |
| Comfortlaag tijk | 100% polyester |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
Advies bedbodem
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens M line voorwaarden (bij registratie uit te breiden tot 5 jaar) en 1 jaar garantie op de matrastijk |
| Omruilgarantie | 100 dagen |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Overige | De tijk is antibacterieel behandeld en bevat een Cool Spray coating voor verkoeldend effect |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.