Creëer een oase van rust en klasse met bed Element Vivid van M line. Geïnspireerd door historische architectuur straalt het ontwerp warmte en elegantie uit. De decoratieve vormen en zachte rondingen geven je slaapkamer een luxe en uitnodigende uitstraling. De luxe afwerking en zorgvuldig gekozen materialen maken van je slaapkamer een plek waar comfort en design hand in hand gaan.
De elegante houten poot aan de zijkant van het hoofdbord maakt het design compleet. Bovendien is het hoofdbord voorzien van een handige USB A- en USB C-aansluiting, waardoor stijl en functionaliteit perfect samenkomen.
Bed Vivid is naast deze online samenstelling ook verkrijgbaar in een elektrische uitvoering. Kies je liever ook voor een andere stof, kleur en/ of andere kleur potenset? Stel jouw Element Vivid helemaal zelf samen met onze online configurator of kom langs in onze winkel.
Hoe ligt dit bed?
In deze samenstelling van bed Element Vivid geniet je van het ligcomfort van een medium gestoffeerd pocketveermatras met 7 comfortzones. Dit zorgt voor een optimale verdeling van je gewicht en een uitstekende ondersteuning van je lichaam. De firm Cool Motion topper van M line, gemaakt van traagschuim en koudschuim, zorgt voor een combinatie van drukverlagend comfort en goede ventilatie. Dit betekent een fijne balans tussen ondersteuning en een fris slaapklimaat, zodat je iedere ochtend uitgerust wakker wordt.
Element collectie M line
Comfortabel, modulair en duurzaam. Dát is het veelzijdige slaapsysteem Element. Ervaar de nieuwe standaard in slaapcomfort met een bed dat zich aanpast aan jouw stijl en behoeften. Ontworpen met oog voor jou én de planeet.
De voordelen op een rijtje:
- Elegant design met decoratieve vormen en luxe afwerking
- Hoofdbord met geïntegreerde USB A- en USB C-aansluiting
- Gestoffeerd pocketveermatras met 7 comfortzones voor optimale ondersteuning
- Firm Cool Motion topper met traagschuim en koudschuim voor drukverlichting en ventilatie
- Houten poten in de kleur walnoot voor een verfijnde uitstraling
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1247060 |
| Merk | M line |
Afmetingen
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 57 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 194 x 210 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 117 cm |
Kenmerken
| Kleur | curry |
| Stofgroep | home |
| Materiaal | stof/metaal/hout |
| Uitvoering | Incl. matras en bedbodem |
| Modelnaam hoofdbord | Vivid |
| Type comfortlaag bedframe | Standaard |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | Element |
| Type comfortlaag | Koudschuim |
| Aantal veren per m2 matrassen | 280 |
| Aantal slagen veer matrassen | 6,5 |
| Comfortzones – Matrassen (value) | 7 zones |
| Hardheid Matrassen | medium |
Topper
| Modelnaam topper | Cool Motion |
| Kern topper | Traagschuim + koudschuim |
| Materiaal tijk topper | polyester |
| Tijk topper afritsbaar | Ja |
Poten
| Modelnaam poten | Vivid |
| Materiaal poten | hout |
| Kleur poten | walnoot |
Goed om te weten
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |
| Garantie | www.beterbed.nl/garantie/m-line |
| Montage | gratis gemonteerd |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.