Meer over dit dekbedovertrek
Dit dekbedovertrek is vervaardigd van 100% katoensatijn en voelt heerlijk zacht en soepel aan. De satijnbinding geeft het overtrek een subtiele glans en versterkt het luxe karakter. Bovendien is katoensatijn ademend en vochtabsorberend, waardoor je het hele jaar door geniet van een comfortabel en fris slaapklimaat.
Dit dekbedovertrek blinkt uit in:
- Ingeweven verticale satijnstreep
- Luxe randafwerking aan de kussenslopen
- Zacht, soepel en met subtiele glans
- Instopstrook over de gehele breedte
Verzorging & Garantie
Je nieuwe dekbedovertrek wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het dekbedovertrek, vind je terug bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1242064 |
| Merk | Beddinghouse |
Afmetingen
| Aantal slopen en afmeting | 1 sloop 60×70 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 140 x 200/220 cm |
Kenmerken
| Weeftechniek | satijnbinding |
| Kleur | black |
| Dessin | strepen |
| Type instopstrook | instopstrook over gehele breedte |
Materiaal
| Materiaal | katoen |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
| Strijkinstructies | normaal strijken 150°C |
Goed om te weten
| Garantie | 1 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.