Onderhoud
Neem het nachtkastje af en toe af met een vochtig doekje zodat deze schoon en stofvrij blijft.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1057819 |
| Merk | Karlsson |
Afmetingen
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 42 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Diepte | 42 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 1 lade |
| Kleur | eiken honing |
Materiaal
| Materiaal | eiken |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtige doek |
| Garantie | 4 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.