Deze nachtkast blinkt uit in
- Industriƫle uitstraling
- Extra opbergruimte
- Te combineren met andere Craft meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1064886 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 48 cm |
| Diepte | 43 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 2 laden |
| Kleur | eiken |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtige doek |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.