Meer over dit kussen
Fris en hygiënisch
De open celstructuur zorgt voor optimale ventilatie. Dit betekent dat het materiaal is opgebouwd uit een netwerk van met elkaar verbonden cellen of ‘belletjes’, waardoor lucht vrij kan circuleren en het kussen dus langer fris blijft.
Gezond slapen
Dankzij de hypoallergene eigenschappen en uitstekende luchtdoorstroming is dit kussen ideaal voor mensen met allergieën of gevoelige luchtwegen.
Voor elke slaaphouding
Of je nu op je rug of op je zij slaapt: The Flow past zich moeiteloos aan. Afgewerkt met een luxe stretch tijk, met Cashmere en Viscose, die zijdezacht aanvoelt en zich elegant vormt naar het kussen.
Dit kussen blinkt uit in
- Open celstructuur
- Fris en hygiënisch
- Gezond slapen
M line Prestige. Get ready for greatness.
Voor wie geen genoegen neemt met standaard. Beter dan gewoon goed: elke dag het wow-gevoel. Slim ontworpen, vakkundig opgebouwd en ontwikkeld voor optimaal herstel.
M line Prestige is ontworpen vanuit expertise, slimme techniek en vakmanschap. Deze collectie richt zich op hoogwaardige ondersteuning, comfort en gemak, zodat je nachtrust elke dag het beste moment van je dag wordt.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kussen wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ă©n hygiĂ«nisch houden. Alle instructies voor onderhoud en informatie over garantie kun je terugvinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1241428 |
| Merk | M line |
Afmetingen
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 12.5 cm |
Kenmerken
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Neksteun | Nee |
| Hardheid | medium, soepel |
Materiaal
| Type kussen | Latex |
| Materiaal vulling | Evolving Blend Latex |
| Materiaal tijk | witte bovendoek: 55% Polyester – 36% Viscose – 4% Cashmere – 5% lycra, blauwe border : 100% PES waarvan RPES76% |
Onderhoud
| Onderhoud | Regelmatig luchten |
| Kussen navulbaar | Nee |
| Nekgedeelte navulbaar | Nee |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 30°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens M line voorwaarden (bij registratie uit te breiden tot 3 jaar) |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.