De box is verkrijgbaar in verschillende kleuren en afmetingen en heeft ronde, pootjes. Bij alle uitvoeringen zit standaard één tweepersoonsmatras.
Heerlijk slaapcomfort
Op deze box geniet je van een goede nachtrust dankzij prima ondersteuning van het comfort van de 18 cm dikke Easy Pocket 300 matras. Met een kern van 280 pocketveren per m2 bieden ze jou nog meer ondersteuning. Iedere pocketveer is individueel verpakt en beweegt onafhankelijk en hierdoor vormt het matras zich gemakkelijk naar de contouren van je lichaam. Het matras is geschikt voor personen met een gewicht tot 120 kilogram en biedt een medium stevige hardheid.
Niets voor niets beoordeelde de Consumentenbond dit matras eerder als Beste Koop. Dankzij de goede ventilatie sta je elke morgen uitgeslapen en fris op.
Voordelen op een rijtje
* Complete set met hoofdbord, box, matras
* Perfecte ondersteuning en fris slaapklimaat
* Zeer goede ventilatie
Zorg goed voor je box
Houd de box netjes en stofvrij door deze af en toe te stofzuigen. Gebruik hiervoor altijd een speciaal meubelmondstuk.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1222894 |
| Merk | Maxi |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 47 cm |
| Instaphoogte | Lage instap |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 140 x 205 cm |
| Hoogte hoofdbord | 102 cm |
| Breedte hoofdbord | 140 cm |
| Diepte Hoofdbord | 5 cm |
| Poothoogte | 12 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | taupe |
| Stofgroep | Malmö |
| Uitvoering | Vlak |
| Materiaal | polyester |
| Opbouw matraskern | verende latten |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | Easy Pocket 300 |
| Type matraskern | pocketvering |
| Type comfortlaag | HR-koudschuim |
| Aantal veren per m2 matrassen | 280 |
| Aantal slagen veer matrassen | 5 |
| Comfortzones | 1 |
Poten
| Modelnaam poten | Ambra |
| Materiaal poten | kunststof |
| Kleur poten | black |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.