Wil je een bed dat niet alleen schittert in design, maar ook pure rust en stijl in je slaapkamer brengt? B Bright Boxspring Mica combineert luxe slaapcomfort met een moderne uitstraling. Het gestoffeerde hoofdbord Mica valt op door zijn strakke lijnen en ronde vormen, die samen een modern en luxe gevoel in elke slaapkamer brengen. Dankzij de zachte rondingen zit je bovendien heerlijk comfortabel tegen het hoofdbord aan – perfect voor een ontspannen avond of ochtend in bed. Dankzij de volumineuze stof Mito met grove structuur, krijgt jouw bed een stijlvolle touch. De robuuste, ronde Round potenset in beige oak geeft Mica een sfeervolle, warme uitstraling die moeiteloos in elke slaapkamer past.
De Mica wordt compleet geleverd met een niet verstelbare pocketveer boxspring en gestoffeerde pocketveermatras(sen) – alles wat je nodig hebt voor een ultiem ontspannen nacht.
De boxsprings tot en met 140 cm breed worden geleverd met één matras, de maten breder dan 140 cm worden geleverd met twee matrassen.
Hoe ligt deze boxspring?
De Mica biedt persoonlijke ondersteuning op maat. Dankzij de individueel verpakte pocketveren in de box ervaar je optimale gewichtsverdeling en ventilatie voor een fris slaapklimaat. De 7 comfortzones geven gerichte ondersteuning aan hoofd, nek, schouders en taille, zodat je wervelkolom optimaal uitgelijnd blijft. Minder draaien, meer ontspanning – of je nu een rug-, zij- of buikslaper bent.
Het 20 cm hoge gestoffeerde pocketveermatras met afdeklaag van comfortschuim biedt de perfecte balans tussen zachtheid en ondersteuning, terwijl de afdeklaag zorgt voor een antiallergisch slaapklimaat. Het matras combineert twee hardheden ineen en is daardoor aan beide zijden beslaapbaar. Bij de ene zijde kies je voor een medium mate van ondersteuning, terwijl de andere zijde stevige ondersteuning biedt.
Daarbovenop zorgt de HR topper met koudschuim kern voor extra veerkracht, uitstekende ventilatie en een fris gevoel. Extra praktisch: de afritsbare hoes kan in de wasmachine en beide zijden zijn beslaapbaar, waardoor je topper extra lang meegaat.
Waarom jij voor Mica kiest
• Complete boxspringset met hoofdbord, boxen, pocketveermatras(sen) en topper
• Elegant hoofdbord met strakke lijnen en comfortabele zachte rondingen
• Mito-stof (volumineus en grof)
• Veerkrachtige ondersteuning, perfecte ventilatie en ergonomisch comfort
• Robuuste, ronde Round potenset in beige oak voor een warme, sfeervolle touch
• Geschikt voor alle lichaamstypes en slaaphoudingen
Jouw Mica, jouw stijl
Online kun je kiezen uit verschillende kleuren. Liever nog meer personaliseren? In onze winkels en met de online boxspring configurator Mix & Match je eindeloos met hoofdborden, stoffen, slaapsystemen, matrassen en poten. Zo stel je jouw ideale bed supereenvoudig zelf samen.
Maak je slaapkamer compleet
Breid jouw B Bright Mica uit met een bijpassende nachtkast in dezelfde of juist een contrasterende kleur. Handig voor je boek, bril of glas water én fijn om naar te kijken!
B Bright Bed & Boxspring collectie
Met de Mix & Match bed- en boxspringcollectie creëer je een bed dat past bij jouw lichaam, slaapkamer en vooral: bij jou. Kies uit (opberg)boxsprings, (opberg)bedden en (top)matrassen. Ontworpen met aandacht voor jou én de wereld om je heen. Van on trend designs, stoffen en kleuren tot optimaal comfort voor iedereen: aan alles is gedacht. Combineer eindeloos tot het perfect voelt.
Welke B Bright combinatie is jouw ideale bed?
Mix, match en slaap lekker!
Verzorging & Garantie
Je nieuwe B Bright boxspring wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie, vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Tip
Behandel je nieuwe B Bright Mica boxspring met Protexx Textile Protector om deze als geen ander te beschermen tegen vlekken en in topconditie te houden. Ook je gestoffeerde nachtkast kun je meebehandelen.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243149 |
| Merk | B Bright |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 63 cm |
| Instaphoogte | Hoge instap |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 150 x 220 cm |
| Hoogte hoofdbord | 115 cm |
| Breedte hoofdbord | 150 cm |
| Diepte Hoofdbord | 10 cm |
| Poothoogte | 10 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | liver |
| Stofgroep | Mito |
| Type bekleding | stof |
| Uitvoering | Vlak |
| Overige | 2-persoons boxspring met 2-persoons matras, vanaf breedtemaat 160 cm twee 1-persoons matrassen. Topmatras is 2-persoons |
| Materiaal | polyester |
| Opbouw matraskern | pocketveer |
| Afdeklaag dikte | polyether, 2,5 cm |
| Aantal slagen per veer | 5,5 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 256 |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | B bright |
| Type matraskern | pocketvering |
| Aantal veren per m2 matrassen | 256 |
| Aantal slagen veer matrassen | 5,5 |
| Comfortzones | 7 |
| Hardheid Matrassen | medium |
Topper
| Modelnaam topper | Gold |
| Kern topper | HR-koudschuim |
Poten
| Modelnaam poten | Round |
| Materiaal poten | hout |
| Kleur poten | beige oak |
Goed om te weten
| Garantie | 4 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.