Op zoek naar een bed dat jouw slaapkamer transformeert in een oase van rust én stijl? B Bright Boxspring Quartz combineert elegante vormen met optimaal slaapcomfort. Het subtiele hoofdbord Quartz met zachte, ronde lijnen is een verfijnde blikvanger die zich moeiteloos aanpast aan elke slaapkamerstijl. Met de grof geweven, natuurlijke look van stof Hygge haal je een sterke en slijtvaste stof in huis. Deze stof ziet er fantastisch uit én kan tegen een stootje. De sand beige Line potenset maakt de uitstraling van dit bed compleet.
Deze B Bright Boxspring Quartz wordt compleet geleverd met niet verstelbare pocketveer boxspring, gestoffeerde pocketveermatras(sen) en een veerkrachtige HR topper. Perfect afgestemd op jouw ultieme nachtrust.
De boxsprings tot en met 140 cm breed worden geleverd met één matras, de maten breder dan 140 cm worden geleverd met twee matrassen
.
Hoe ligt deze boxspring?
Deze Quartz boxspring is jouw persoonlijke rustpunt. Dankzij de individueel verpakte pocketveren in de box geniet je van perfecte gewichtsverdeling en uitstekende luchtcirculatie. De 7 comfortzones zorgen ervoor dat elk deel van je lichaam – van nek en schouders tot heupen en taille – precies de juiste ondersteuning krijgt. Dit betekent een rechte lighouding, minder draaien in bed en ultiem comfort, of je nu op je rug, zij of buik slaapt.
Het 20 cm hoge gestoffeerde pocketveermatras met een afdeklaag van comfortschuim biedt de perfecte mix van zachtheid en ondersteuning, terwijl de afdeklaag bijdraagt aan een antiallergisch slaapklimaat. Het matras combineert twee hardheden ineen en is daardoor aan beide zijden beslaapbaar. Bij de ene zijde kies je voor een medium mate van ondersteuning, terwijl de andere zijde stevige ondersteuning biedt. Daarbovenop zorgt de HR topper met koudschuimkern voor veerkracht, topventilatie en een fris gevoel. Extra handig: de hoes kan gewoon in de wasmachine en beide zijden zijn beslaapbaar – zo gaat je topper extra lang mee.
Waarom jij voor Quartz kiest
• Complete boxspringset met hoofdbord, boxen, pocketveermatras(sen) en topper
• Zacht en elegant vormgegeven hoofdbord dat in iedere slaapkamer past
• Sterke en slijtvaste stof Hygge met linnenlook
• Veerkrachtige ondersteuning, uitstekende ventilatie en ergonomisch comfort
• Potenset Line sand beige (18 cm)
• Geschikt voor alle lichaamstypes en slaaphoudingen
Jouw Quartz, jouw stijl
Online kun je kiezen uit verschillende kleuren. Liever nog meer personaliseren? In onze winkels en met de online boxspring configurator Mix & Match je eindeloos met hoofdborden, stoffen, slaapsystemen, matrassen en poten. Zo stel je jouw ideale bed supereenvoudig zelf samen.
Maak je slaapkamer compleet
Breid jouw B Bright Quartz uit met een bijpassende nachtkast in dezelfde of juist een contrasterende kleur. Handig voor je boek, bril of glas water en natuurlijk fijn om naar kijken!
B Bright Bed & Boxspring collectie
Met de Mix & Match bed- en boxspringcollectie creëer je een bed dat past bij jouw lichaam, slaapkamer en vooral: bij jou. Kies uit (opberg)boxsprings, (opberg)bedden en (top)matrassen. Ontworpen met aandacht voor jou én de wereld om je heen. Van on trend designs, stoffen en kleuren tot optimaal comfort voor iedereen: aan alles is gedacht. Combineer eindeloos tot het perfect voelt.
Welke B Bright combinatie is jouw ideale bed?
Mix, match en slaap lekker!
Verzorging & Garantie
Je nieuwe B Bright boxspring wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie, vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Tip
Behandel je nieuwe B Bright Quartz boxspring met Protexx Textile Protector om deze als geen ander te beschermen tegen vlekken en in topconditie te houden. Ook je gestoffeerde nachtkast kun je meebehandelen.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1237613 |
| Merk | B Bright |
| Maatvoering | Twijfelaar |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 71 cm |
| Instaphoogte | Hoge instap |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 140 x 210 cm |
| Hoogte hoofdbord | 123 cm |
| Breedte hoofdbord | 140 cm |
| Diepte Hoofdbord | 10 cm |
| Poothoogte | 18 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | beige |
| Stofgroep | Hygge |
| Uitvoering | Vlak |
| Overige | 2-persoons boxspring met 2-persoons matras, vanaf breedtemaat 160 cm twee 1-persoons matrassen. Topmatras is 2-persoons |
| Materiaal | polyester |
| Opbouw matraskern | pocketveer |
| Afdeklaag dikte | polyether, 2,5 cm |
| Aantal slagen per veer | 5,5 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 256 |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | B bright |
| Type matraskern | pocketvering |
| Aantal veren per m2 matrassen | 256 |
| Aantal slagen veer matrassen | 5,5 |
| Hardheid Matrassen | medium |
Topper
| Modelnaam topper | Gold |
| Kern topper | HR-koudschuim |
Poten
| Modelnaam poten | Line |
| Materiaal poten | metaal |
| Kleur poten | sand beige |
Goed om te weten
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.