Meer over dit dekbed
Het dekbed is gevuld met 100% zuivere dubbelgekamde Texelse lamswol en voorzien van een hoes van 52% TencelĀ® en 48% katoen. TencelĀ® is een innovatieve vezel die duurzaam wordt geproduceerd en bekendstaat om zijn uitstekende vochtregulerende eigenschappen. Hierdoor absorbeert en voert het transpiratievocht snel af, zodat je lichaam droog en koel blijft.
De combinatie met katoen zorgt voor extra zachtheid en een luxe uitstraling. Katoen is ademend en voelt zacht aan op de huid, wat bijdraagt aan een heerlijke slaapervaring. De zuivere Texelse lamswol in de vulling heeft een natuurlijk isolerend en ventilerend vermogen, waardoor het dekbed altijd aangenaam aanvoelt, ook tijdens warme zomernachten.
Zuivere lamswol en TencelĀ®: een gouden combinatie
Dankzij de zuivere Texelse lamswol geniet je van optimale ventilatie. Temperatuur en vocht worden van nature gereguleerd. Bovendien neemt de wol direct je lichaamstemperatuur aan, wat zorgt voor een constante, comfortabele nachtrust. Ook huismijt maakt weinig kans: de natuurlijke eigenschappen van wol en een goede ventilatie maken het dekbed onaantrekkelijk voor ongedierte. Prettig idee, vooral als je gevoelig bent voor allergieƫn.
Dit dekbed blinkt uit in
⢠Speciaal ontwikkeld voor de warme zomermaanden (hoogzomer)
⢠Tijk van 52% Tencel® en 48% katoen: optimaal vochtregulerend en heerlijk zacht
⢠Vulling van 100% zuivere dubbelgekamde Texelse lamswol: luchtig en natuurlijk isolerend.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe dekbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het dekbed, kun je terugvinden bij de kopjes āOnderhoudā en āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1178106 |
| Merk | Texeler |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 100 cm of kleiner cm |
Kenmerken
| Seizoen | zomer |
| Vulgewicht | 370 |
| Anti huisstofmijt | Ja |
Materiaal
| Materiaal vulling | 100% zuivere lamswol |
| Materiaal tijk | 50% katoen satijn/50% tencel |
Onderhoud
| Wasinstructies | chemisch reinigen |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
Goed om te weten
| Garantie | 5 jaar garantie volgens Texeler voorwaarden |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Gecertificeerd natuurlijk |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.