De nette en rustige uitstraling van dit meubel is ook terug te vinden in de rest van de Vipack Erik Kinderkamer serie. Dus kijk vooral eens naar de rest van de Erik serie.
Dit bureau blinkt uit in
- Nette en rustige uitstraling
- Grote ingebouwde opbergruimte
- Te combineren met andere Erik meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bureau wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bureau, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 634894 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 137 cm |
| Lengte | 75 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Diepte | 70 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 1 deur |
| Kleur | wit |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.