De lieve en aandoenlijke uitstraling van meubel is ook terug te vinden in de rest van de Vipack Amori Kinderkamer serie. Dus kijk ook gerust eens naar de andere Amori meubelen.
Hemelbed Amori wordt geleverd exclusief bedbodem en matras.
Dit bed blinkt uit in
- Stevig hemelbed
- Lieve en aandoenlijke uitstraling
- Te combineren met andere Amori meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 618676 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 32,5 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 96 x 211,3 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 187,3 cm |
| Hoogte | 187,3 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Kleur | wit |
| Materiaal | MDF |
| Materiaal poten | hout |
| Type bed | Hemelbed |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Kijk ook eens naar de bijpassende bijmeubelen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.