Deze commode blinkt uit in
- Extra opbergruimte
- Gemaakt van kwalitatief grenenhout
- Te combineren met andere Pino en Scott meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe commode wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het commode, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1185229 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 85,5 cm |
| Hoogte | 71,8 cm |
| Diepte | 43,3 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 2 deuren |
| Kleur | wit |
Materiaal
| Materiaal | grenen |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.