De stoere (eiken)houten uitstraling van dit meubel is ook terug te vinden bij de rest van de Pep Kinderkamer serie. Dus kijk ook eens naar de andere Pep meubelen.
Bed Pep wordt geleverd exclusief bedbodem en matras.
Dit bed blinkt uit in
- Stoer bed
- Eenvoudig te monteren
- Te combineren met andere Pep meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 423152 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 45 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 95,5 x 205 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 48 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Kleur | eiken |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | In dit ledikant kan geen rolbodem en spiraalbodem worden geplaatst |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.