Meer over dit dekbed
Het dekbed is gevuld met zachte en soepele synthetische polyester vezels. Door de holle vorm van de vezels is het dekbed licht van gewicht en werkt het waterafstotend.
Dit dekbed heeft ons klimaatlabel ‘Extra warm’ en komt daardoor het beste tot zijn recht tijdens de koude nachten in de winter. Het dekbed bestaat uit 2 losse delen: Dekbed B Bright Synthetisch Zomer en Dekbed B Bright Synthetisch All Season. Je koppelt de dekbedden eenvoudig los en aan elkaar met drukknopen. Zo geniet je het hele jaar door van jouw beste slaapklimaat
Slaapklimaatlabel: het juiste slaapklimaat voor iedereen
Het is belangrijk dat je beddengoed past bij jou, je omgeving én je slaapwensen. Kies daarom voor het dekbed met het juiste klimaatlabel, zodat je jouw perfecte slaapklimaat kunt creëren. Dan slaap je ongestoord en word je iedere ochtend uitgeslapen wakker:
Extra koel
Voor warme zomernachten, als je het snel heet hebt of een warm(ere) slaapkamer.
Koel
Voor warmere lente- en zomernachten, als je het sneller warm hebt of een gemiddeld tot warme slaapkamer.
Warm
Voor koudere herfst- en winternachten, als je het niet per se snel warm of koud hebt of een gematigd tot koelere slaapkamer.
Extra warm
Voor koude winternachten, als je het snel heet hebt of een koele tot koude slaapkamer.
De tijk (dekbedhoes) is gemaakt van 100% katoen perkal.
Dit dekbed blinkt uit in
- Gemakkelijk zelf wasbaar
- Passend dekbed voor ieder seizoen
- Zacht, licht en flexibel comfort
Verzorging & Garantie
Je nieuwe dekbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het dekbed, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1227047 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 100 cm of kleiner cm |
Kenmerken
| Seizoen | 4-seizoenen (2 delen) |
| Warmteklasse | klasse 1 (meest warm) |
| Vulgewicht | 616+1232 |
| Weeftechniek | platbinding |
| Stikselwijze tijk | carré |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Koppelbaar | Ja, d.m.v. manchetknopen |
Materiaal
| Type dekbed | Synthetisch |
| Materiaal vulling | Ultrolite®, 100% holle polyester RPET vezel |
| Materiaal tijk | katoen |
Onderhoud
| Onderhoud | dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidsdefinitie | Gerecycled materiaal |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.