Meer over dit bed
Slate is verkrijgbaar in verschillende afmetingen, zodat je altijd een variant vindt die past bij jouw ruimte. Het bed is gemaakt van spaanplaat met melamine afwerking, wat zorgt voor een strak uiterlijk en onderhoudsgemak. Bed Slate wordt geleverd exclusief bedbodems en matrassen, zodat je zelf kunt kiezen wat het beste aansluit bij jouw slaapwensen.
Persoonlijk slaapcomfort
Doordat het bed wordt geleverd zonder bedbodem en matras, kun je deze volledig afstemmen op jouw persoonlijke voorkeuren. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel om advies of kijk bij het kopje ‘Perfecte slaapcombinaties’ voor inspiratie.
Dit bed blinkt uit in:
- Moderne look
- Gemaakt van hoogwaardig spaanplaat met melamine afwerking
- Te combineren met bijpassend nachtkastje
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1232454 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 48 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 149×209 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 97 cm |
Kenmerken
| Kleur | grafiet |
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
Poten
| Modelnaam poten | Slate |
| Materiaal poten | metaal |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.