Schotelbodem Discflex is geschikt voor een gewicht tot 120 kg. Voor welke matrassen de bedbodem geschikt is, evenals het aantal schotels, kun je vinden bij het kopje ‘Kenmerken’.
Deze bedbodem blinkt uit in
- Perfecte verdeling van je lichaamsgewicht
- Optimale ondersteuning over het hele ligoppervlak
- Ook verkrijgbaar in een vlakke variant
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bedbodem wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de bedbodem, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1104195 |
| Merk | Beter Bed Select |
Afmetingen
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 190 cm |
| Hoogte | 11 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | Elektrisch verstelbaar |
| Kleur | antraciet/geel |
| Comfortzones | heup- & schouderzone |
| Vering gehele ligoppervlakte | Ja |
| Geschikt voor de volgende matrassen | pocketveer;traagschuimaerospring;latex;HR-schuim |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Kantelbare schotels | Ja |
| Aantal schotels | 36 |
Materiaal
| Materiaal frame | beuken |
| Materiaal schotels | kunststof |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Overige | Om de bedbodem stevig neer te kunnen zetten, adviseert Beter Bed je een universele, zelfdragende potenset. Met deze potenset heb je eigenlijk geen ledikant meer nodig. Maar ook met ledikant is het verstandig de bedbodem te monteren op een zelfdragende potenset. Dit geeft extra stevigheid en voorkomt kraken en piepen. Het geeft tevens een langere levensduur van het ledikant en de bedbodem. De universele, zelfdragende potenset is te vinden onder de rubriek Bedbodems – Potensets. |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.