Lattenbodem Bossflex 600 deluxe is geschikt voor een gewicht tot 120 kg. Voor welke matrassen de bedbodem geschikt is, evenals het aantal latten, kun je vinden bij het kopje āKenmerkenā.
Deze bedbodem blinkt uit in
- Luxere variant van de Bossflex 600
- Extra comfort bij je schouders
- Vering over het hele ligoppervlak
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bedbodem wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de bedbodem, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1186679 |
| Merk | Beter Bed Select |
Afmetingen
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 190 cm |
| Hoogte | 8 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | Vlak |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Geschikt voor de volgende matrassen | pocketveer, traagschuim, polyether, aerospring, latex, HR-schuim |
| Schuif-mechanisme | Ja |
| Vering gehele ligoppervlakte | Ja |
| Comfortzones | heup- & schouderzone |
| Aantal latten | 33 |
Materiaal
| Materiaal frame | beuken |
| Materiaal latten | beuken |
| Materiaal lattenhouder | rubber |
Bediening
| Zelfbouw | Ja |
| Materiaal latten | beuken |
| Schuif-mechanisme | Ja |
| Vering gehele ligoppervlakte | Ja |
| Kantelbare latten | Ja |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Om de bedbodem stevig neer te kunnen zetten, adviseert Beter Bed je een universele, zelfdragende potenset. Met deze potenset heb je eigenlijk geen ledikant meer nodig. Maar ook met ledikant is het verstandig de bedbodem te monteren op een zelfdragende potenset. Dit geeft extra stevigheid en voorkomt kraken en piepen. Het geeft tevens een langere levensduur van het ledikant en de bedbodem. De universele, zelfdragende potenset is te vinden onder de rubriek Bedbodems – Potensets. |





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.