Hoe ligt het matras?
Het matras is op elk moment volledig aan te passen. Dankzij de 10 losse pocketveringmodules zijn er 15.000 verschillende configuraties mogelijk, zodat je altijd kunt kiezen voor de juiste ondersteuning.. De modules zijn verkrijgbaar in vijf verschillende hardheden en kunnen afzonderlijk worden vervangen, zonder het gehele matras te vervangen.
De toplaag bestaat uit twee soorten schuimen: ademend hypersupport schuim voor veerkrachtige ondersteuning en een uitstekende ventilatie, en traagschuim dat zich perfect naar je lichaam vormt en drukpunten vermindert. Bovendien is de toplaag omkeerbaar, voor een steviger of juist zachter ligcomfort.
Twee eenpersoonsmatrassen zijn eenvoudig aan elkaar te ritsen tot een tweepersoonsmatras.Dankzij de koppelrits ontstaat er geen spleet tussen de matrassen.
Meer over de matrashoes
De hoes is gemaakt van natuurlijk Tencel en volledig afritsbaar. De bovenzijde van de tijk is wasbaar op 60 graden, de onderzijde op 30 graden, zo blijft je Matt altijd fris en hygiënisch schoon. De antisliplaag aan de onderkant zorgt ervoor dat het matras goed blijft liggen, ongeacht de ondergrond.
Dit matras is een uitblinker in:
• Volledig individueel aanpasbaar met meer dan 15.000 configuraties
• Omkeerbare toplaag naar steviger of zachter comfort
• Optimale uitlijning van de wervelkolom
• Uitstekende ventilatie
• Geschikt voor iedere slaaphouding
• Antislip finish aan de onderkant, zodat je matras goed blijft liggen
Zo hou je je matras langer mooi
Voor een optimale bescherming van je matras gebruik je een molton.
Levering & garantie
Dit matras is opgerold verpakt en kan hierdoor snel bij je thuis worden bezorgd. Bovendien draagt deze manier van verpakken bij aan een duurzamer transport. Vanwege de roltechniek is de tijk (matrashoes) na het uitpakken gekreukt. 24 uur na het uitrollen is het matras hersteld en optimaal beslaapbaar. Natuurlijk zit er ook garantie op je nieuwe matras. Je vindt alle informatie over deze garantie en de levering bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1232376 |
| Merk | Matt Sleeps |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
Afmeting & gewicht
| Dikte | 25 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
Comfort
| Hardheid | zelf aanpasbaar |
| Mate van ondersteuning | hoog |
| Aantal slagen per veer | 5,75 |
| Type comfortlaag | Hypersupport en traagschuim |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
Kern matras
| Type matraskern | Pocketvering |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Opbouw matraskern | 10 pocketmodules verdeeld met extra soft, soft, medium, firm, extra firm. |
| Materiaal tijk | bovenzijde 41% LCY, 59% PES, zijkant 100% PES, onderkant 83% PES en 17% PP |
| Afdeklaag dikte | 6 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 217 |
Tijk (matrashoes)
| Ventilatie tijk | ventilatieroosters aan de zijkant |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Nee |
Advies bedbodem
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem, schotelbodem, spiraalbodem |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
Goed om te weten
| Proefslapen | 120 dagen |
| Garantie | 10 jaar garantie volgens Matt Sleeps voorwaarden |
| Wasinstructies | bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C, onderzijde tijk wasbaar tot 30°C |





































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.