Gewoon goed! Deze vlakke boxen hebben een kern van soepel, verende latten waardoor jij kan rekenen op veerkracht en stevigheid. Hierboven ligt het pocketveermatras Silver Pocket Deluxe Foam dat zorgt voor voldoende ventilatie.
De box is verkrijgbaar in verschillende kleuren en afmetingen en heeft ronde, pootjes. Vanaf breedtemaat 160 cm wordt de box geleverd met twee losse eenpersoons matrassen.
Heerlijk slaapcomfort
Op deze box geniet je van een fijne nachtrust dankzij prima ondersteuning van het 22 cm dikke comfortabele Silver Pocket Deluxe Foam matras met 310 pocketveren per m2 en wel 5 comfortzones. Deze comfortzones zorgen voor extra ondersteuning in hoofd en nek, schouders en heupen. Het matras heeft een koudschuim afdeklaag van 3,5 cm dik en een medium hardheid.
Voordelen op een rijtje
* Complete set met hoofdbord, box, matras
* Perfecte ondersteuning en fris slaapklimaat
* Zeer goede ventilatie
Zorg goed voor je box
Houd de box netjes en stofvrij door deze af en toe te stofzuigen. Gebruik hiervoor altijd een speciaal meubelmondstuk.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1222846 |
| Merk | Maxi |
| Maatvoering | Twijfelaar |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 51 cm |
| Instaphoogte | Lage instap |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 120 x 205 cm |
| Hoogte hoofdbord | 102 cm |
| Breedte hoofdbord | 120 cm |
| Diepte Hoofdbord | 5 cm |
| Poothoogte | 12 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | dark grey |
| Stofgroep | Malmö |
| Uitvoering | Vlak |
| Materiaal | polyester |
| Opbouw matraskern | verende latten |
| Afdeklaag dikte | 2 |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | Silver Pocket Deluxe Foam |
| Type matraskern | pocketvering |
| Type comfortlaag | HR-koudschuim |
| Aantal veren per m2 matrassen | 310 |
| Aantal slagen veer matrassen | 6 |
| Comfortzones | 1 |
| Hardheid Matrassen | medium |
Poten
| Modelnaam poten | Ambra |
| Materiaal poten | kunststof |
| Kleur poten | black |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.