Dit bureau blinkt uit in
- Speelse retro look
- Kwalitatief bureau van grenenhout en MDF
- Te combineren met andere Billy meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bureau wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bureau, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1117989 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 125 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Diepte | 60 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 2 laden |
| Kleur | wit |
Materiaal
| Materiaal | MDF/grenen |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.