Dit kinderslaapkameraccessoire blinkt uit in
- Fijne werkplek met opbergruimte
- Gemaakt van kwalitatief grenenhout
- Past perfect onder halfhoogslapers Pino en Scott
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1185367 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 67,9 cm |
| Lengte | 94 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Diepte | 71,3 cm |
Kenmerken
| Kleur | wit |
Materiaal
| Materiaal | grenen |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.