Bed Jumper wordt geleverd met lattenbodem, zonder matras.
Dit bed blinkt uit in
- Een keuze voor de toekomst
- Extra stevig en veilig
- Te combineren met andere Jumper meubelen
Vipack Jumper Kinderkamer
Je kind groeit hard, daardoor moet je misschien vaker een nieuw bed kopen dan dat je graag zou willen. Daarom is er de slimme Vipack Jumper serie. Deze serie is gebouwd op de groei van je kind. Het bed groeit met je kind mee vanaf 140 cm tot 200 cm.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 623091 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 32 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 99 x 202 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 72 cm |
| Hoogte | 65,5 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | grenen |
| Materiaal poten | grenen |
| Type bed | Meegroeibed |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Kijk ook eens naar de bijpassende bijmeubelen, voor dit doorgroeiledikant is ook een matras leverbaar (zie Kindermatrassen) |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.