Deze nachtkast blinkt uit in
- Tijdloos en modern design
- Ruime lade en opbergvak
- Past perfect bij Boxspring Viggo
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1076224 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 44 cm |
| Lengte | 44 cm |
| Hoogte | 65 cm |
| Diepte | 44 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 1 lade/nis |
| Kleur | oakland donkerblauw |
| Stofgroep | Oakland |
Materiaal
| Materiaal | stof |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje;stofzuigen met een meubelmondstuk |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.