Deze garderobekast blinkt uit in
- Industriële uitstraling
- Benut optimaal de vloerruimte
- Past perfect bij de Craft meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe garderobekast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de garderobekast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1042411 |
| Merk | B Bright |
| Aantal deuren | 2 |
| Spiegeldeur | Nee |
| Type deur | schuifdeur |
Afmetingen
| Breedte | 200 cm |
| Hoogte | 217 cm |
| Diepte | 67 cm |
| Breedte kastdelen | 100-100 |
| Maat | 200 x 217 x 67 cm |
Kenmerken
| Kleur | eiken |
| Kastverdeling per kastdeel | 2 legplanken en 1 roede |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtige doek |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.