Dit donzen dekbed dat bestaat uit een koeler zomerdeel en een warmer voor- en najaarsdeel, zorgt voor de juiste warmteregulatie en -isolatie. Met dit dekbed kies je voor een natuurlijk én duurzaam product, waardoor je niet alleen voor jezelf, maar ook voor het milieu kiest.
Meer over dit dekbed
Het dekbed is gevuld met 60% gerecycled eendendons en 40% eendenveren. Hoe hoger het donspercentage, hoe lichter, zachter, warmer, veerkrachtiger en comfortabeler het dekbed. De duurzame vulling werkt vochtregulerend.
Gebruik je het voor-najaarsdeel los dan geniet je van het slaapklimaat label warm. Perfect voor de koudere nachten. Gebruik je in de zomer alleen het zomerdeel dat perfect is voor de warme nachten dan geniet je van slaapklimaat label warm. Koppel beide losse delen aan elkaar met de druknopen en geniet van een heerlijk warm winterdekbed met slaapklimaat label Extra warm.
De tijk (dekbedhoes) is gemaakt van 100% katoen perkal.
Dit dekbed blinkt uit in:
- Duurzame, natuurlijke gerecyclede vulling
- Geschikt voor alle seizoenen: het hele jaar door
- Goede warmte- en vochtregulatie
- Perfecte warmte-isolatie
Verzorging & Garantie
Je nieuwe dekbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het dekbed, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1227337 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 100 cm of kleiner cm |
Kenmerken
| Seizoen | 4-seizoenen (2 delen) |
| Warmteklasse | klasse 1 (meest warm) |
| Vulgewicht | 338+646 |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Koppelbaar | Ja, d.m.v. drukknopen |
Materiaal
| Type dekbed | Dons |
| Type dons | Eendendons |
| Materiaal vulling | 60% recycled dons, 40% gerecycelde veertjes |
| Materiaal tijk | 100% perkal katoen |
Onderhoud
| Onderhoud | Dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Wasinstructies | chemisch reinigen |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.