Bed Chateau wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen).
Dit bed blinkt uit in
- Landelijke uitstraling
- Hogere instaphoogte
- Te combineren met andere Chateau meubelen
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen). Hierdoor kun je zelf een bedbodem en matras uitkiezen die perfect passen bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1177068 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Instaphoogte in cm | 48 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 152 x 210 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 104 cm |
Kenmerken
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Kleur | wit |
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Overige | Kijk ook eens naar de bijpassende nachtkasten en kast |

































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.