Meer over dit AirFlex kussen
Adembenemend fris, ongeëvenaard luchtig
Met de nieuwste TPE-technologie en 300+ luchtkanalen zorgt dit kussen voor een ongekende luchtcirculatie die je een constant koel en fris gevoel geeft. De lucht voel je letterlijk langs je huid stromen, wat zorgt voor een verkwikkend verkoelend effect. Nooit meer te warm in bed of zwetend wakker worden. Jouw ideale en ongestoorde nachtrust is dichterbij dan ooit.
Drukverlaging zoals nooit tevoren
De luchtdoorlatende B-Flex Memory Foam met verkoelende geldeeltjes is de sleutel tot ultra-drukverlichting. Deze technologie vormt zich naadloos naar jouw lichaam, voor optimale ondersteuning van nek en schouders. Geen last meer van pijnlijke drukpunten – gewoon een gewichtloos, rustgevend gevoel.
Past zich perfect aan jouw lichaam aan
Of je nu op je zij of rug slaapt, dit kussen vormt zich met een uitzonderlijke nauwkeurigheid naar je lichaam. Het biedt de juiste ondersteuning en verdeelt je gewicht gelijkmatig. Hierdoor lig jij en je ruggenwervel in een perfecte rechte lijn en word jij iedere ochtend fris en uitgeslapen wakker.
Dit AirFlex kussen blinkt uit in:
- Drukverlaging zoals nooit tevoren voor ontspannen nek en schouders
- Adembenemend fris, ongeëvenaard luchtig voor jouw meest frisse slaapklimaat
- Past zich naadloos aan jou aan voor persoonlijke ondersteuning en een optimale lighouding
- Unieke prijs-kwaliteitverhouding: innovatie en luxe voor een betere prijs
- 30 dagen proefslapen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe AirFlex kussen wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kussen, kun je vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1186923 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 16 cm |
Kenmerken
| Vulgewicht | 1000 |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Slaaphouding | rug, zij |
| Neksteun | Nee |
| Hardheid | stevig |
Materiaal
| Type kussen | Traagschuim |
| Materiaal vulling | traagschuim |
| Materiaal tijk | TPE met 60% polyester, 40% bamboe traagschuim |
Onderhoud
| Onderhoud | Dagelijks luchten |
| Overige | De kussenkern is geschikt voor handwas |
| Kussen navulbaar | Nee |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 40°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Proefslapen | 30 dagen |
































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.