Meer over de Matt topper
De 5 cm hoge topper is opgebouwd uit twee lagen Hypersupport. Met een toplaag die bestaat uit zeer ademend Hypersupport Firm (stevige ondersteuning) en een tweede laag uit het opencellige Hypersupport soft (zachte ondersteuning) dat zorgt voor ventilatie, vochtregulatie en ondersteuning. Daarnaast is er aan deze topper nog een nieuwe innovatie toegevoegd: Air©. Hierdoor wordt de druk beter verdeeld en zijn de cellen 12x meer opencellig. Hierdoor geniet je van frisheid zonder warmte.
Bepaal je eigen comfort
Omdat de topper uit twee lagen bestaat, kun je zelf bepalen welke hardheid jij het fijnste vindt. Slaap je graag op het puntelastische Hypersupport firm of toch liever op het Hypersoft dat je drukpunten ontlast. Jij bepaalt!
Meer over de hoes
De hoes is gemaakt van natuurlijk en volledig afbreekbaar Tencel. De hoes is makkelijk afritsbaar en kun je wassen op 60 graden. Perfect bij allergieen. Het deel met het blauw gedeelte eraan vast, kun je wassen op 30 graden. De handige elastische hendels zorgen er niet alleen voor dat de topper goed op zijn plaats blijft liggen, maar ook dat je hem makkelijk kunt verplaatsen.
Dit topmatras is een uitblinker in:
- Aanpasbaar comfort met 2 hardheden
- Ventilerend dankzij AIRĀ© technologie
- Afritsbare en wasbare hoes op 60 graden
- Oeko-Tex gecertificeerd: vrij van schadelijke stoffen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe topmatras wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het topmatras, kun je terug vinden bij de kopjes āOnderhoudā en āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1224776 |
| Merk | Matt Sleeps |
Afmetingen
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 5 cm |
Kenmerken
| Type matraskern | Koudschuim |
| Voorzien van split | enkele split |
| Lengte split | 70 |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Voert gemiddeld warmte af |
| Hardheid | medium |
| Handvatten | Nee |
| Anti huisstofmijt | Nee |
Materiaal
| Opbouw matraskern | koudschuim |
| Materiaal tijk | Wit: 19% lyocel (tencel) / 19% viscose / 62% Polyester |
Onderhoud
| Wasinstructies | boventijk wasbaar tot 60°C, ondertijk (blauw) wasbaar tot 30°C |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Matt Sleeps voorwaarden |
| Proefslapen | 30 dagen |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.