Hoe ligt de topper?
Zodra je op deze topper ligt, ervaar je een superzacht, bijna zwevend liggevoel. Het B-Flex Memory Foam reageert en wordt zachter door jouw lichaamswarmte en gewicht. De optimale drukverlaging die dan ontstaat, voorkomt pijnlijke drukpunten. Dat maakt deze topper ook zeer geschikt bij lichamelijke klachten zoals spier- en gewrichtsklachten. De topper houdt warmte beter vast, waardoor je een warmer slaapklimaat ervaart. Perfect wanneer je het sneller koud hebt in bed.
Meer over de matrashoes
De matrashoes (tijk) is gemaakt van 100% polyester. Maar niet zomaar polyester. De tijk is grotendeels gemaakt van gerecycled polyester. Dit is niet alleen goed voor jou, maar ook voor het milieu.
Deze topper is een uitblinker in
• Superzacht, omhelzend liggevoel
• Vormt zich optimaal naar je lichaam
• Uitstekende drukverlaging: perfect bij lichamelijke klachten zoals spier- en gewrichtsklachten
• Houdt warmte beter vast
• Wasbare matrashoes voor fris en hygiënisch slaapklimaat
• Gaat langer mee: aan beide zijden beslaapbaar
Verzorging & Garantie
Je nieuwe topper wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de topper, vind je terug bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1227194 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 8,5 cm |
Kenmerken
| Type matraskern | Traagschuim |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Houdt goed warmte vast |
| Hardheid | medium |
| Anti huisstofmijt | Nee |
Materiaal
| Opbouw matraskern | Traagschuim SG40 |
| Materiaal tijk | 75% gerecycled polyester, 25% polyester |
Onderhoud
| Onderhoud | Regelmatig draaien; molton topper gebruiken |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
Goed om te weten
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.