Bed Noor wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen).
Dit bed blinkt uit in
- Extra dynamiek door het ronde hoofdbord
- Luxe stof ‘Oakland’ in een kleur naar keuze
- Eenvoudig te personaliseren
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen). Hierdoor kun je zelf een bedbodem en matras uitkiezen die perfect passen bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies of kijk bij het kopje ‘Perfecte slaapcombinaties’.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1063169 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 38 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 148 x 205 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 105 cm |
| Hoogte | 105 cm |
Kenmerken
| Kleur | jeep zilver |
| Stofgroep | Jeep |
| Type bekleding | lederlook |
| Materiaal | stof en spaanplaat gefineerd |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
Poten
| Materiaal poten | metaal |
| Kleur poten | zwart |
Goed om te weten
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.