De boxspring is verkrijgbaar in diverse kleuren en afmetingen. Vanaf breedtemaat 160 cm wordt de box geleverd met twee losse eenpersoons matrassen.
Heerlijk slaapcomfort
Op deze box geniet je van een fijne nachtrust dankzij prima ondersteuning van het comfort van twee losse boxen voorzien van bonellveren. Hier bovenop lig het 22 cm dikke comfortabele Silver Pocket Deluxe Foam matras met 310 pocketveren per m2 en wel 5 comfortzones. Deze comfortzones zorgen voor extra ondersteuning in hoofd en nek, schouders en heupen. Het matras heeft een koudschuim afdeklaag van 3,5 cm dik en een medium hardheid. De combinatie met de bonellveren boxen zorgt voor een goed ventilerend slaapklimaat.
Voordelen op een rijtje
* Complete set met hoofdbord, box, matras
* Perfecte ondersteuning en fris slaapklimaat
* Zeer goede ventilatie
Onderhoud
We adviseren je om de boxspring regelmatig uit te zuigen met een stofzuiger met een speciaal meubelmondstuk.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1222859 |
| Merk | Maxi |
| Maatvoering | Twijfelaar |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 55 cm |
| Instaphoogte | Normale instap |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 120 x 205 cm |
| Hoogte hoofdbord | 106 cm |
| Breedte hoofdbord | 120 cm |
| Diepte Hoofdbord | 5 cm |
| Poothoogte | 16 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | dark grey |
| Stofgroep | Malmö |
| Uitvoering | Vlak |
| Materiaal | polyester |
| Opbouw matraskern | bonellveer |
| Afdeklaag dikte | 1,5 |
| Aantal slagen per veer | 4 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 137 |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | Silver Pocket Deluxe Foam |
| Type matraskern | pocketvering |
| Type comfortlaag | HR-koudschuim |
| Aantal veren per m2 matrassen | 310 |
| Aantal slagen veer matrassen | 6 |
| Comfortzones | 1 |
| Hardheid Matrassen | medium |
Poten
| Modelnaam poten | Cisano |
| Materiaal poten | kunststof |
| Kleur poten | black |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.