Naast het strakke design is dit babyledikant ook praktisch in gebruik. De lattenbodem is in hoogte verstelbaar, zodat het bed eenvoudig meegroeit met je kindje. Met een standaard afmeting van 60×120 cm biedt het een comfortabele en veilige slaapplek vanaf de eerste maanden.
Dit babyledikant blinkt uit in:
- Duurzaam metalen frame met matte lak
- In hoogte verstelbare lattenbodem
- Verkrijgbaar in vijf trendy kleuren
Verzorging & Garantie
Je nieuwe babyledikant wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het babyledikant, vind je terug bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1224594 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 60 cm |
| Instaphoogte in cm | 22 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 71 x 131 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 103 cm |
| Hoogte | 102,3 cm |
Kenmerken
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | roze |
| Materiaal | metaal |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.