Meer over dit nachtkastje
Het nachtkast is vervaardigd uit duurzame materialen die tegen een stootje kunnen en daardoor jarenlang meegaat. Dankzij de twee ruime lades heb je voldoende opbergruimte voor persoonlijke spullen die je graag binnen handbereik houdt.
Dit nachtkast blinkt uit in:
- Warme houtlook met zwarte metalen handgrepen
- Voorzien van 2 ruime lades
- Gemaakt van duurzame materialen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243077 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 39 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Diepte | 39 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 2 laden |
| Kleur | eiken |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Poten
| Kleur poten | bruin |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.