Bedbank Milano wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Deze bedbank blinkt uit in
- Altijd de laagste prijs
- Stevig multifunctioneel bed
- Met fijne bedbodem
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 630923 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 40 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 97 x 207 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 84 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | metaal |
| Materiaal poten | metaal |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.